Partizani-Vllaznia/ Aksion dhe finalizim fantastik, Rrapaj kalon të kuqtë në avantazh (VIDEO)

75
Sigal

Partizani ka marrë epërsinë ndaj Vllaznisë në minutën e 27-të.

Bilali shpërthen në të djathtën, Mba lë të kalojë topin në qendër për Rrapajn i cili vjen me shpejtësi dhe çon topin në rrjetë.