Nis takimi i Grupit D, Kroacia e Nigeria tentojnë maksimumin

523
Sigal

Kroaci-Nigeri është dueli që mbyll javën e parë të Grupit D. Ballkanasit janë një skuadër mjaft cilësore dhe do të tregoj menjëherë dhëmbët përballë një skuadre që është një kockë mjaft e fortë për shumë skuadra. Ndërkohë me takimin që do të nis në orën 21:00, dy teknikët kanë publikuar dhe formacionet zyrtare.

“Live” te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjes

1′ Nis takimi

Formacionet zyrtare: