Laçi-Craiova/ Kundërsulm perfekt! Shpërthen festa në “Elbasan Arena”, kurbinasit në avantazh (VIDEO)

96
Sigal

Është zhbllokuar rezultat në sfidën mes Laçit dhe Universitatea Craiova, sfidë e cila ka startuar në orën 19:00, në stadiumin “Elbasan Arena”.

Pas një kundërsulmi perfekt, Zarubica, e ka dërguar topin në rrjetë, i cili shtyn drejt rrjetës një asist fantastik të Lushkjas.