Itali-Angli/ “Tre luanët” në avantazh, Declan Rice ndëshkon “të kaltërit” (VIDEO)

63
Sigal

Vetëm 13 minuta janë dashur për t’u zhbllokuar sfida mes Italisë dhe Anglisë, në stadiumin “Diego Armando Maradona”.

Pas ekzekutimit të një goditjeje këndi nga këmbët e Bukayo Saka, topi përfundon në zonën e italianëve duke shkaktuar një rrëmujë të vërtetë nga e cila përfiton “kollosi” i mesfushës së “3 luanëve”, Declan Rice, i cili çon topin në rrjetë.

SHIKONI GOLIN | VIDEO