Ish-futbollisti i Manchester Cityt rrihet me sigurimin

269
Një rast interesant ka ndodhur gjatë ndeshjes Kostarika-Panama, ku Paulo Wanchope, ish-futbollist i Manchester Cityt, Derby County dhe West Hamit, që aktualisht udhëheq Kostarikën U-23, është rrahur me një sigurim.