Granit Xhaka stërvitet në Kosovë, në palestër me këngëtaren e njohur kosovare

442
Sigal

Granit Xhaka është duke kaluar pushimet e tij në Kosovë dhe këto ditë po i shfrytëzon për të mbajtur trupin e tij në formë. Mesfushori i Arsenalit po stërvitet individualisht në palestër, teksa së fundmi në ambientet e palestrës ka takuar edhe reperen e famshme, Tayna.

Kjo e fundit, menjëherë sapo ka parë Granitin, ka përfituar nga rasti për të shkrepur së bashku një foto të cilën e ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale.Dy personazhet shfaqen të lumtur që kanë takuar njëri-tjetrit.

Xhaka dhe tayna, janë dy personazhe shumë të pëlqyer në rrjetet sociale, pasi kanë shumë sukses në profesionet e tyre.

S