FOTO/ Në brendësi të shtëpisë 6,5 milionë USD të Cristiano Ronaldo-s

569
Cristiano Ronaldo fiton miliona euro në vit dhe nuk është çudi që ai jeton në një vilë super luksoze.
Lojtari i Real Madrid poston herë pas here për fansat e tij në Instagram foto nga supervila e tij, e cila ka një vlerë prej 6,5 milionë dollarë.
Vila e tij është ndërtuar në La Finca në Pozuelo de Alarcon të Spanjës.
Në të ndodhen 7 dhoma gjumi dhe 8 banjo, pishinë dhe një vend ku Ronaldo ekspozon trofetë që ka fituar


Sigal