FOTO/ Mirel Josa përshëndetet me lojtarët, Vllaznia nis stërvitjen me trajnerin e ri

85
Sigal

Pas dy ditëve pushim, Vllaznia ka nisur stërvitjen nën drejtimin e trajnerit të ri, Auron Miloti dhe drejtorin sportiv, Vioresin Sinanin.

Përpara stërvitjes, në ambientet e klubit u shfaq dhe ish-trajneri Mirel Josa, i cili u përshëndet me lojtarët, teksa u bë prezantimi i stafit të ri të skuadrës.

Trajneri Miloti do të debutojë përballë Bylisit në “Loro Boriçi” pas pushimit të Kombëtareve.