Finalja e Kupës së Italisë/ Juventus – Inter, ja si pritet të rreshtohen skuadrat

69
Sigal

Në orën 21:00, në stadiumin “Olimpico” të Romës, luhet finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Interit.

Një sfidë mjaft e rëndësishme, duke parë rivalitetin që kanë skuadrat mes tyre, por edhe për faktin se duan të ngrejnë trofeun e parë për këtë sezon.

SportMediaset ka publikuar dhe formacionet e mundshme të supersfidës.

Image