Dybala duhet të zgjedhë mes shumë skuadrave, cili trajner e ka prioritet

50
Sigal

Dybala do të duhet të zgjedhë mes shumë kërkuesve për të siguruar të ardhmen e saj.

Sipas La Repubblica, Interi nuk do të ishte më favoriti për të pritur Paulo Dybala. Në të vërtetë, ai do të ishte pranë Romas sot dhe Jose Mourinho do ta bënte atë një prioritet.

Por klubi i kryeqytetit italian është larg të qenit i vetmi dhe disa klube angleze dhe spanjolle pritet të kontaktojnë shpejt lojtarin argjentinas.