Diogo Jota rinovon me Liverpool

56
Sigal

Tashmë është zyrtare, Diogo Jota ka rinovuar kontratën e tij me Liverpoolin.

Sulmuesi portugez ka fituar besimin e teknikut gjerman, Jurgen Klopp dhe kështu, klubi ka konfirmuar rinovimin e tij.

Diogo Jota do të ketë tashmë një kontratë me Liverpoolin deri në vitin 2027.