VIDEO/ protesta madhështore e studentëve, pamje me dron

1022
Sigal

Mijëra studentë janë mbledhur sot për të protestuar kundër tarifave të vendosura nga qeveria.

Video nga protesta madhështore e studentëve, pamje me dron

Publiée par Gazeta Telegraf sur Jeudi 6 décembre 2018

Studentët kërkojnë heqjen e pagesave për provime, përgjysmimin e tarifës dhe kushte më të mira për jetesë.

Këto më poshtë janë pamjet e fillimit të protestës të marra me dron.