Zbulohet gjinia e bebes së Dukeshës Meghan Markle dhe Princit Harry…

253

Pas shumë e shumë spekulimesh, Meghan Markle dhe princ Harry duket se kanë vendosur t’ua tregojnë miqve të tyre gjininë e bebushit!

Dhe zyrtarisht…është një djalë! Ndonëse edhe më parë ishte përfolur që pallatit mbretëror do t’i shtohet një tjetër princ i vogël, thuhet se Meghan e ka zbuluar gjininë gjatë festës së mirëseardhjes së bebushit.

Kujtojmë se pak javë më parë, miqtë e dukeshës organizuan në New York “baby shower-in”, ndonëse në historinë e princeshave, një event i tillë s’ishte mbajtur kurrë më parë.

Ka shumë gjasa që bebushi që pritet të vijë në prill ose mars të quhet; Albert, ose Arthur ose Philip!