Xhensila Myrtezaj më energjike se kurrë! ‘Çmend’ meshkujt në club duke tundur të pasmet

384

Që pas lindjes së Ajkës, Xhensila Myrtezajn nuk e kishim parë prej kohësh të performonte nëpër clube. Por, duket se rikthimi i saj ka mbërritur fuqishëm. Në super formë, me pantallona bezhë dhe me kurrizin jashtë, Xhensila Myrtezaj ka tërbuar meshkujt me performancën e saj.

Me një kërcim energjik Xhensila Myrtezaj ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut. Në pjesën e parë të gjithë tavolinat duken të mbushur me meshkujt të cilët nuk ja ndajnë sytë lëvizjeve të këngëtares.