VIDEO/ Publikohet momenti kur Capital T “godet” live në emision moderatorin e njohur

117

Capital T është një nga reperët më aktiv të skenës shqiptare. Ai i surprizon të gjithë vazhdimisht me këngët e reja dhe me daljet televizive. Së fundmi, i ftuar në emisionin Gjoni Black, në një moment Capitali i ka lënë të gjithë pa fjalë. Me plot humot, ai ka tentuar të godasë moderatorin Meriton Mjekiqi me një mjet që e ka lëshuar nga dora.Kjo situatë ka qenë pjesë e atmosferës së krijuar me plot energji dhe humor.

Shikoni videon më poshtë  të publikuar nga vetë moderatori: