‘Si dy pika ujë’, gjendet sozia e këngëtares së famshme…

517
Sigal

Përdoruesit e Instagramit besojnë se sozia e Jennifer Lopezit është edhe më seksi sesa vetë ylli i muzikës botërore.

Jay poston shumë foto në rrjetin social dhe në fakt është shumë e vështirë që ta dallosh nga JLo.

Vajza nga Teksasi ka llogarinë në Instagram me emrin Jay From Houston, ku e ndjekin mbi 180 mijë persona.

Njëri prej tyre i ka kërkuar madje edhe që të martohen.

Ato janë idenetike me njera-tjtrën dhe vëshitirë se mund të dallohen se janë dy persona.