Sherr mes Dukeshave? Zbulohet e vërteta e raportit të Kate dhe Meghan…

369
Sigal

Për kohë të tëra dy kunatat e familjes mbretërore britanike Meghan Markle dhe Kate Middleton janë përfolur se nuk shkojnë fort mirë me njëra-tjetrën.

Por së fundmi këto fjalë janë rrëzuar. Regjisori Nick Bullen, i cili ka punuar disa herë me princ Charles, tha për Fox News se nuk janë ato problemi. Sipas tij konflikti qëndron mes vëllezërve William dhe Harry. Madje princ Charles dhe mbretëresha Elizabeth II po përpiqen që të shuajnë konfliktin me dy vëllezërve.

Dy partneret e tyre janë vendosur në qendër të medias është për vetë faktin se një konflikt mes dy kunatave do të krijonte më tepër impakt. Në daljet publike dy vëllezërit janë parë të distancuar.