Rita Ora fotografohet për herë të parë në publik me të dashurin e ri

234
Sigal

Rita Ora është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme me famë botërore. Bukuroshja shqiptare ka qenë gjithmonë në fokus të mediave, së fundmi për shkak të lidhjes së re të dashurisë.

Daily Maik ka publikuar disa foto të çiftit teksa po ktheheshin në shtëpinë e Ritës në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një party.

Rita Ora ishte në një klub në Notting Hill në Londër mbrëmjen e së premtes për të festuar 30-vjetorin e lindjes së mikes së saj Anda Vlasaku.
Këngëtarja shqiptare shfaqet e veshur me një stil të veçantë të viteve të ’70, kombinuar me xhinse të gjera dhe një këmishë ekstravagante.