Rita Ora çmend londinezët! Del në rrugë pa të brendshme

550
Sigal

Ajo nuk stepet aspak kur vjen fjala tek zgjedhjet e saj në look.

Rita Ora di gjithmonë se si të habisë dhe të lërë me gojë hapur dhe pikërisht këtë gjë e bën dhe me veshjet më sportive.

Në një mënyrë ose një tjetër, Rita arrin të kthejë dhe veshjet më të thjeshta, si një t-shirt të bardhë dhe streçe si këto që ka veshur së fundmi, në një veshje mjaft seksi.

Nga fotot e papparacëve, duket se Rita nuk ka veshur asgjë poshtë streçeve dhe ka lënë shumë pak vend për imagjinatën.

rita1.jpg

4E8D62C300000578-0-image-a-39_1532515373396.jpg