Pas dy muajsh pushime, Ledina Çelo merr vendimin e rëndësishëm

96

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Ledina Çelo është dalluar gjithmonë për linjat e saj perfekte.

Ndonëse nënë e dy femijëve, ajo ka forma tepër seksi. Pas ditëve të pushimit në Shqipëri,duket se i është kthyer stërvitjes së rregullt në palestër. Këngëtarja ka ndarë një foto nga ambientet e palestrës duke shkuar: “Pas 2 muajsh fillova sërish palestrën dhe pse 2 kg më pak”.

Një vendim ky që është mirëpritur nga fansat, të cilët e kanë përgëzuar.
Kujtojmë se me Ledina ka treguar se shumë shpejt do të sjellë një këngë të re, megjithatë nuk ka zbuluar ndonjë datë se kur do të rikthehet në skenë.