‘Sezoni i Virgjëreshës’, Luana Vjollca mahnit me pozën e fundit nga plazhi

123
Sigal

Luana Vjollca është një nga vajzat më atraktive të skenës shqiptare. Ajo herë shfaqet si moderatore, herë si këngëtare dhe herë si modele.

Pak orë më parë, Luana ka postuar në Instagram një foto, ku shihet në plazh e veshur me bikini tepër provokuese.

Bukuroshja ka nxjerrë në pah format joshëse dhe komplimentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit.

“Sezoni i Virgjëreshës”, ka shkruar Luana, duke iu referuar shenjës së horoskopit, Virgjereshës që i bie në një pjesë të muajit gusht dhe fillimit të shtatorit, muaj të cilin ka ditëlindjen edhe ajo.

Kujtojmë që Luana duket se ka nisur punën për të sjellë një tjetër projekt. Moderatorja ndodhet në Prishtinë së bashku me të motrën Marinën, ku edhe ka bërë me dije se po punon me producentin e DIEZ Music