Pak para se të bëhen prindër, Sara dhe Ledri nisen drejt këtij destinacioni

61

Sara Hoxha dhe reperi i Ledri Vula janë çifti më i përfolur i momentit. Ata pritet nga momenti në moment të bëhen prindër për herë të parë.

Para disa ditësh çifti bënë një festë për vajzën që po vijë në jetë, kështu duke u bërë ky event “Baby shower” më i komentuar ndonjëherë.

Në Prive, në rubrikën e vërtëtë e pa vërtëtë është përfolur se çifti do të largohet nga Kosova dhe ky lajm rezultoi të jetë shumë i vërtetë.

Megjithatë pas festës si duket çifti do të largohen duke marre rrugë për në Gjermani, Sara është në javët e fundit të shtatzënisë, kështu po pritet që ajo të lind atje.