Modelja shqiptare habit ndjekësit e saj me pamjen e re

292

Emina Cunmulaj është një nga modelet shqiptare më të famshme në botë.

Ajo ka pozuar për një sërë kopertinash, ka marrë pjesë në shumë sfilata dhe aktualisht i është përkushtuar familjes së saj.

Por së fundmi Emina ka habitur të gjithë ndjekësit e saj pasi ajo ka ndryshuar tërësisht look.

Një ditë më para modelja tregoi se kishte vendosur të priste flokët dhe ditën e sotme Emina ka njohur të gjithë ndjekësit e saj me look-un e ri.

Të shumtë ishin komente që e përgëzonin Eminën për look-une ri dhe mund të themi me plot gojën se ajo duket sërish bukur.