Me taka dhe minifund, Olta Gixhari merr pozicionin provokues, ndjekësi s’ja përton: Me filma porno ti mund…

547

Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet e saj në Spanjë. Në aktivitete të ndryshme, ajo ndan momente nga udhëtimi i saj.

Veshur me minifund, një bluzë të kuqe dhe stiletto, me këmbën gjysmë ngritur ajo ka pozuar nga shatërvani. Tërheqëse dhe provokuese, nuk mund të mungonin dhe komplimentet për aktoren bukuroshe.

Por, mes komentesh në sy bie më pikanti: “Ti mund të kishe sukses me filma porno jam i sigurt”.

Olta Gixhari ka preferuar mos të replikojë me ndjekësin, i cili mendoi një sugjerim për aktoren!