Sigal

Pas lançimit të këngës ‘Fale’ në verën e këtij viti, dyshja e talentuar sjellin për publikun projektin e tyre të rradhës.

‘Shpirti im binjak’ titullohet kënga e tyre më e re në ritmet latine, është një dedikim për gjysmën tuaj.

Kënga sa po është publikuar në kanalin muzikor në youtube dhe pritet të korrë një sukses të jashtëzakonshëm ashtu si kanë patur dhe hitet e tyre të më parëshme.