Luana nuk ndalet, vijon tregon linjat seksi!

511
Sigal

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me rroba banjo trup.

Në këtë foto ku ajo shfaqet në jaht duket më seksi dhe në formë se asnjëherë, ndërkohë që na tregon format e saj trupore. Duket se ajo është duke i shijuar pafund këto ditë dhe shpesh publikon foto për ndjekësit.