Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

480
Sigal

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo ka udhëtuar drejt bregdetit dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë të sosur.

Vetëm së fundmi, Luana ka publikuar një foto nga jahti. Ajo shfaqet e veshur me një palë rrobabanjo të bardha dhe shumë në formë. “Erdhi vapa me gushtin”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

 640 0 5f25b15903a07

Të njëjtat rrobabanjo i kemi parë më parë dhe te një tjetër personazh i njohur. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i ka veshur që në qershor të vitit 2019 dhe ka publikuar foto në rrjete sociale. Duhet ta pranojmë se të dyja vajzat duken shumë joshëse!

 640 0 5f25b18015193