Ledri Vula konfirmon shtatzëninë e Sarës, zbulon gjininë e bebit që po presin

314
Sigal

Prej kohësh flitej se reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër p?r herë të parë. Ledri e ka konfirmuar lajmin e bukur vetëm pak minuta më parë, me anë të një videoje ku ka zbuluar edhe gjininë.

Nga tullumbaci dalin letra rozë, kështu që reperi dhe partnerja e tij do të bëhen prindër të një vajze. Ky lajm duket se i ka emocionuar shumë dyshen. “Jom ka des syt me ti pa”, shkruan reperi krahas videos ku përqafohet me Sarën.