Këngëtarja e njohur nis pushimet në Turqi dhe bën poza seksi me bikini

45

Anjeza Braka ka nisur pushimet në Turqi, nga ku ka postuar një foto hot me bikini. Ndërkohë që lind pyetja se çfarë bën Anjeza për të pasur linjat e brazilianeve ashtu siç e pamë te klipi “Nizma”