Kjo është kombëtarja për të cilën bën tifo Dafina Zeqiri

468
Sigal

Kampionati Botëror “Russia 2018”, tashmë ka filluar.

Shikues të rregullt të Kampionatit Botëror përpos meshkujve janë edhe femrat e njohura në shoëbizin shqiptar, shkruan lajmi net.

Në mesin e tyre është edhe këngëtarja, Dafina Zeqiri e cila përmes një postimi të publikuar në Instagram, tregon se është fanse e Suedisë.

E kjo mbase, këngëtarja Zeqiri është rritur dhe ka vepruar në Suedi.

“Vazhdo Suedia”, ka shkruar ajo sipër imazhit.