Kim e tepron, shfaqet pothuajse nudo rrugëve të qytetit

468
Sigal

Ylli i serialit të “Keeping Up with Kardashians”, ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet me një fustan transparent dhe me një pallto.

Fustanin transparent, Kimi e ka veshur pa sutjena, por fatmirësisht ka veshur mbathje! Fotot sensuale, nudo apo topless janë bërë të përditshme për Kim Kardashian.