Këngëtarja e njohur pozon nga pishina, ndez rrjetin me linjat perfekte

66

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të komentuara shqiptare. Martesa me avokatin maqedonas, Serjozha Markov me të cilin ka edhe një djalë ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj. Mirëpo, këngëtarja është vënë në qendër të vëmendjes dhe për shkak të një fotoje që ka publikuar së fundmi në Instagram. Adelina ka postuar një foto, ku shihet teksa shijon në maksimum këto ditë të nxehta të verës. E veshur me bikini, teksa pozon nga pishina, këngëtarja ka nxjerrë edhe njëherë në pah format perfekte trupore.

“🧿 msyshi i keq osht! 😉🧿”, ka shkruar Adelina krahas fotos provokuese që ka publikuar në Instagram. Edhe pse ka sjellë në jetë një djalë, Adelina vijon të mbetet në superformë.