Këngëtaret shqiptare shpenzojnë 20 mijë euro për t’u dukur si Kim Kardashian….

477
Sigal

Fjolla Morina dhe Ingrit Gjoni do të vijnë me një duet këtë sezon veror.

“Prive” ka zbuluar se këngëtaret shqiptare kanë shpenzuar 20 mijë euro për këtë projekt muzikor që do publikohet shumë shpejt.

Kënga i dedikohet dashurisë, ndërsa klipi do të bazohet në videot e shkurtra të blogeres së famshme, Kim Kardashian që publikon në rrjetet sociale.

Kujtojmë se projekti i fundit i Fjollës ishte “Chulo”, ndërsa Ingriti ka vetëm pak ditë që ka sjellë hitin “Hasta la vista”.