Jennifer Lopez mbush 50-vjeç, por s’ka asnjë rrudhë në fytyrë

456
Sigal

Jennifer Lopez ditën e djeshme festoi 50-vjetorin e lindjes. Kjo duket e pabesueshme, por ja që është e vërtetë. Edhe pse vitet kalojnë dhe është nëna e dy fëmijëve, ajo vazhdon të jetë ende në super formë.

Këtë e tregojnë më së miri videot dhe fotot që hedh ajo në Instagram. Dhe në këtë ditë të veçantë mbretëresha e muzikës ka marr urime të shumta në mesin e të cilëve vecojmë atë të partnerit të saj Alex Rodriguez në Instagram.

Ai postoi një video nga momentet e tyre me të lumtura si çift dhe familje! “Ti je partnerja më e mirë në jetë. Bija më e mirë. Mamaja më e mirë. Në të duam ty. Fansat të duan. Fëmijët të duan. Edhe unë të dua. Le ta bëjmë këtë ditëlindje speciale”, shkruan i dashuri i divës.