Jennifer Aniston pushime në Itali me Brad Pitt

404

Mediat rozë raportojnë se yjet e Hollywood Jennifer Aniston dhe Brad Pitt janë rikthyer bashkë.

Sipas mediave dy aktorët e fashëm po shijojnë një udhëtim romantik së bashku.

Brad raportohet se ndodhet në Itali me ish-bashkëshorten dhe vajzën e tij Shiloh Jolie-Pitt.

Aktori mesa duket dëshiron  së 12-vjeçarja të qetësohet nga gjendja mendore pasi është më e prekura nga të gjithë fëmijët e tjerë nga beteja e divorcit të prindërve të saj.

Angelina Jolie paraqiti kërkesën për divorc nga Brad në shtator 2016.

Ndërsa Jennifer njoftoi ndarjen me bashkëshortin Justin Theroux pas martesës rreth 2 vjeçare.

Sipas mediave të tre, Aniston, Brad dhe Shiloh donin të merrnin pak pushim nga drama e jetës së tyre personale.

“Jen sapo përfundoi xhirimet në Itali, kështu që Brad mori Shiloh dhe iku atje. Ata po qëndrojnë në Komo,”-tha një burim, duke shtuar: “Shiloh ka shpenzuar gjithnjë e më shumë kohë me Jen.”

Jolie dhe Aniston kanë luajtur një rol të rëndësishëm në jetën e Brad.

Jennifer dhe Pitt u martuan nga viti 2000 deri në vitin 2005. Ata u ndanë pasi aktori ra në dashuri me Jolie gjatë xhirimeve të fimit Mr And Mrs Smith.

Por Brad dhe Aniston nuk kanë pasur asnjëherë fëmijë së bashku.