FOTO/ Karantinimi miliona dollarësh i Meghan dhe princ Harry

209
Sigal

Përhapja e koronavirusit ka bërë që shumica e njerëzve të marrin masat e nevojshme dhe të karantinohen në shtëpi.Thirrjes së OBSH për të evituar daljet e panevojshme i janë përgjigjur edhe Harry me Meghan.
Këto ditë Meghan-it i është dashur të heqë dorë edhe nga shëtitja me karrocë që i bënte çdo ditë të birit Archie.
Megjithatë vila e tyre në Vancouver të Kanadasë ofron një pamje dhe një arredim në brendësi mbreslënës ku mbizotëron drita dhe qetësia.
Shikoni pamjet e banesës së re të ish familjes mbretërore, me pamje nga deti dhe me një oborr gjigand plot gjelbërim.Vila e tyre ka vlerën 21 milionë dollarë.