FOTO/ Arbana Osmani vesh bluzën por harron etiketën vënë

761
Sigal

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është aktive në rrjete sociale, ku poston foto nga përditshmëria.

Duke përgatitur promovimin e radhës, Arbana ka harruar një detaj të rëndësishëm në veshjen e saj.

E veshur me një bluzë të bardhë me dizenjo pranverore dhe e shkujdesur, moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka harruar etiketën vënë, e cila dallohet qartësisht në veshjen e saj.