Festoi ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha (FOTO)

37
Sigal

Një ditë më parë, Aurela Hoxha, festoi ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, modelja e njohur mori shumë surpriza dhe urime nga miqtë, të afërmit dhe fansat e saj.

E të gjithë po pyesni se sa vjeç mbushi ajo? Aurela Hoxha festoi dje 36-vjetorin e lindjes, e me siguri u habitet pasi ende duket si në të 20-tat e saj.

Bukuroshja  vijon që të ruajë të njëjtën freski dhe linja seksi, ndaj jemi të bindur se s’do ta kishit gjetur kurrë moshën e vërtetë!

Festoi ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha

Festoi ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha

Festoi ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha

Festoi ditëlindjen, nuk do e besoni sa vjeçe mbushi Aurela Hoxha