Era Istrefi provokuese në Instragam, këngëtarja pozon me bikini dhe nxjerr në pah format perfekte

60

Era Istrefi është ndër këngëtaret më të pëlqyerja kudo të flitet shqip. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka rikthyer sërish pozat provokuese. E veshur me një palë bikini blu, Era ka vënë në pah linjat trupor, ndërsa në masë të madhe ka theksuar të pasmet.

“Nuk kam publikuar foto me të pasme që një minutë më parë”-ka ironizuar ajo në përshkrimin e fotografisë.