E shau nga gjatësia, por përgjigja që i kthen Kiara Tito fansit do t’iu shkrijë së qeshuri

1066
Sigal

Kiara Tito njihet për elegencanën dhe bukurinë e saj dhe është një ndër vajzat më të komentuara përsa i përket bukurisë fizike.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme me ndjekësit e saj me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt.

Kryesisht merr komente pozitive, por një fans e ka pyetur së fundmi me shaka “a je e gjatë 1 metër e një qofte?”.

Por Kiara nuk bëri sikur se pa komentin dhe nuk hezitoi t’i kthente përgjigje dhe u sigurua ta bënte në mënyrën më epike të mundshme.

“1 metër dhe 70 qofte, se di tamam sa qofte i bie”, u përgjigj Kiara me shaka.

Image

 

ImageImageImage