Çfarë po bën kështu këngëtarja amerikane?

334

Tashmë në moshën 40-vjeçare dhe larg kohëve të arta, Nicole Scherzinger është rikthyer të rrëmbejë vëmendjen e mediave rozë.

Këngëtarja amerikane është shfaqur në Saint Tropez me të dashurin e saj të ri, tenistin bullgar, Grigor Dimitrov.

Ish-ylli i “Pussycat Dolls” duket se po e shijon romancën me të dashurin 13 vite më të ri teksa së bashku zhyten në Detin Mesdhe.

Me një kostum banje me ngjyrë të bardhë Nicole duket në top formë, teksa përpiqet të tregojë të pasmet e saj bombastike.