Ujë dhe sapun, Beatrix Ramosaj befason fansat me foton pa “make up”

222
Sigal

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka zgjedhur të ndajë nje foto të saj pa ‘makeup’, ku është shfaqur mjaft e freskët pa pasur nevojën e asnjë filtri.

Në këtë mënyrë, Beatrixi ka befasura fansat, të cilët kaq ka mjaftuar që të lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar.

Kujtojmë se gjatë kësaj kohe këngëtarja është parë në shoqërinë e kushurirës së saj, Anxhelinës