Besa Kokëdhima paralajmëron bashkëpunimin me këngëtarin e njohur

61

Këngëtarja e shumë pëlqyer nga publiku, Besa Kokëdhima ka paralajmëruar se do të vijë shumë shpejt me projektin e saj të radhës.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se bëhet fjalë për një bashkëpunim. Ndryshe nga herët e tjera, Besa ka zgjedhur një artistë të huaj, Illeoo, i cili numëron hite të shumta në karrierën e tij si: “Block”, “So fresh”, “Tana”, “Keef” etj

“Së shpejti me Illeo”, ka shkruar Besa krahas fotos.

Ndërkohë, fansat janë bërë shumë kuriozë dhe mezi po presin këngën, që pritet padyshim të jetë një hit veror