Bebe Rexha publikon fotot intime, Noizy nuk përmbahet, i thotë… (FOTO)

76
Sigal

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka sjellë sot imazhe tejet provokuese.

Ajo i ka shpërndarë fotot në rrjetin social Instagram, duke “ngritur” temperaturat.

Bukuroshja bionde u shfaq me të brendshme të kuqe, ndërsa pretendoi se po i përgatiste të dashurit mëngjesit.

Ndonëse rrallë herë ndodhë, por vëmendjen Bebe ia ka tërhequr edhe reperit shqiptar, Noizy.

Ky i fundit ka spikatur me një koment, që bëri një pjesë të madhe të fansave të mahniten nga mesazhi.

“Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë”, ka shkruar reperi në koment.

Ndërkohë theksojmë se kjo nuk është hera e parë që Noizy shfaq ‘pëlqim’ ndaj artistes me prejardhje shqiptare.

Bebe Rexha publikon fotot intime, Noizy nuk përmbahet, ja çfarëBebe Rexha publikon fotot intime, Noizy nuk përmbahet, ja çfarëBebe Rexha publikon fotot intime, Noizy nuk përmbahet, ja çfarë