Beatrix Ramosaj zbulon dhimbjen më të madhe që ka kaluar në jetë

97
Sigal

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan pothuajse çdo gjë mbi jetën e saj për ndjekësit. Së fundmi ajo ka realizuar një “ask”, në profilin e saj në Instagram. Një nga pyetjet ishte për zemrën e thyer. Duke postuar disa momente të babit të ndjerë ajo ka shkruar se ikja e tij nga jeta ka qenë dhimbja ë e madhe për të.

Ramosaj është shprehur tutje duke thënë: “Gjithmonë çmoni njerëzit që i doni sepse ju kurrë nuk e dini se kur ata e lënë këtë botë”.

Image

Babai i këngëtares 12 vite i ndarë  nga jeta dhe Beatrix, e ka kujtuar të atin nëpërmjet një postimi në InstaStory. “12 vite pa ty babi! Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë… Do të doja të ishe ktu!”- shkroi Trixa krahas një fotoje ku shfaqen të gjithë së bashku (mamaja e kengëtares, Albani dhe babai).

Image