Sigal

Mirëpo ndërkohë që të gjithë jemi duke pritur dasmën e tyre, duket se kjo nuk është e reja e vetme e çiftit të njohur, pasi shumë shpejt ata do të bëhen edhe prindër.

Së fundmi Armina është pyetur nga fansat e saj në Instagram se kur ka në plan të bëhet nënë. Mirëpo ndërsa ne mendonim se bebi ishte në planet e largëta të blogeres, me sa duket nuk qenka kështu.

Ajo i ka habitur të gjithë teksa ka thënë se do të bëhet nënë para moshës 30-vjeçare.

“Kur do të bësh një bebe”, e pyetj fansja e saj Arminën.

“Dua dhe pak kohë, por jo pas moshës 30-vjeç”, është përgjigjur Armina.

Kujtojmë që më 6 qershor Armina festoi ditëlindjen e saj të 27-të.