Albërie Hadërgjonaj thumbon vajzat e reja me FOTON e saj me bikini

669
Sigal

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo përveç këngëve të saj është shumë e përfolur dhe për format fizike që nuk lë rast dhe pa i publikuar në rrejte sociale. 

Por së fundmi Albëria ka publikuar një foto në Instastory që me siguri i ka lënë të gjithë me gojë hapur.

Albëria ka ka treguar format perfekte fizike duke thumbur vajzat ereja.

’Për çikat që hajnë pica’ shkruan Albëria krahas fotos së saj joshëse ku  tregon trupin për tu pasur zili.

Image