Sigal

Balerina Alba Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale. Prezantuesja e motit përflitet shpesh edhe për jetën e saj private.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në Instagram ku shihet duke hapur dhe mbyllur derën e makinës me këmbë. Nuk kanë munguar komentet për këtë gjest të saj.