Aktoret e serialit të njohur ribashkohen për një ‘natë vajzash’

455
Sigal

Janë tre nga aktoret më të dashura kjo sidomos për shkak serialit më të ndjekur ku ato kanë qenë pjesë.

Yjet e “Friends”, Courtney Cox, Lisa Kudrow dhe Jennifer Aniston janë takuar sërish për të kaluar një ‘natë vajzash’ në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ndonëse seriali i njohur ka përfunduar prej 15 vitesh, sërish është shumë i dashur për publikun dhe fansat shpesh kanë kërkuar një risjellje në ekran të tij.

Vetëm pak kohë më parë, Aniston u shpreh në emision me ‘Ellen Show’ se ajo dhe të gjithë kolegët e saj do të dëshironin shumë që seriali të rikthehej edhe njëherë në një formë më moderne.

Mbetet për t’u parë nëse diçka e tillë do të realizohet, por mesa duket mbledhjet e para kanë nisur.