Adele ndërpret koncertin për t’i bërë një urim special vajzës së partnerit

36
Sigal

Gjatë koncertit të saj në Las Vegas më 17 maj, këngëtarja Adele mori një minutë mes këngëve për të uruar vajzën e partnerit të saj Rich Paul, Reonna Simone Paul, për diplomimin e saj në kolegj, siç tregohet në një video të regjistruar nga fansat e saj.

Në shfaqjen e së premtes – pjesë e shfaqjeve të saj “Weekends With Adele” në The Colosseum, Caesars Palace – këngëtarja e “Easy on Me” tha:

“Është diplomimi i thjeshtrës sime këtë fundjavë. Emri i saj është Reonna. Të dua, zemër. urime”, tha ajo duke surprizuar fansat me këtë gjest.

16-herë fituesja e Grammy-t gjithashtu zbuloi para audiencës se Reonna është anëtarja e parë e familjes së saj që diplomohet nga kolegji, duke shtuar: “Sa e mahnitshme është kjo?”

“Ata janë të gjithë në Atlanta duke festuar ,” shtoi ai për të dashurit. “Dhe padyshim që jam këtu me ty – nuk do të isha askund tjetër – por të dua, zemër. Unë të dua!”.

Vetë Adele është gjithashtu një nënë e Angelo, 11 vjeç, me Simon Konecki, bashkëshortin e saj nga 2018-2021. Ajo filloi të takohej me agjentin e famshëm të talenteve sportive menjëherë pas ndarjes dhe ata aktualisht jetojnë së bashku.